Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme Eau & Cedre – EDT 50 ml

999 

Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme Eau & Cedre – EDT 50 ml od dodavatele s dobrým jménem Issey Miyake je právě nyní na našich stránkách v akci. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme Eau & Cedre – EDT 50 ml – cena 999 Kč.

Katalogové číslo: 3423222048037 Kategorie: , Štítek:

Popis

Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme Eau & Cedre – EDT 50 ml od značky se skvělou pověstí Issey Miyake je momentálně ve výhodné akci. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

L`Eau D`Issey Pour Homme Eau & Cedre je zářivě svěží vůně. Skutečné setkání živlů, kde svěžest vody kontrastuje se suchým a zářivým cedrovým dřevem. Formuje a odhaluje energetickou podstatu své mízy. Minimalistický flakon, který se vrací k tomu podstatnému, zdobený nádechem khaki a dřevěným uzávěrem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Issey Miyake
  • EAN: 3423222048037

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme Eau & Cedre - EDT 50 ml
Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme Eau & Cedre – EDT 50 ml
999