Hugo Boss Boss The Scent Le Parfum – P 50 ml

2269 

Hugo Boss Boss The Scent Le Parfum – P 50 ml od dodavatele s dlouholetou historií Hugo Boss lze u nás nakoupit za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Hugo Boss Boss The Scent Le Parfum – P 50 ml k sehnání zrovna v akci za 2269 Kč.

Katalogové číslo: 3616302681075 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hugo Boss Boss The Scent Le Parfum – P 50 ml od kvalitní společnosti Hugo Boss – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Boss The Scent Le Parfum je exkluzivní parfém, který byl vytvořen pro sebevědomé a elegantní muže. Tato dřevitě-kožená vůně přináší smyslný zážitek, který se otevírá pikantními akordy zázvoru a maninky. V srdci parfému objevíte intenzivní a vášnivé tóny kosatce, které dodávají vůni hloubku a smyslnost. V základu se rozvoní spojení dřevitých akordů s kůží, což dodává vůni teplý, sladký a kořeněný charakter. Boss The Scent Le Parfum je vůní pro muže, kteří chtějí být neodolatelní, kteří pro sebe chtějí jen to nejlepší a nebojí se toho dosáhnout. Mužná a sofistikovaná vůně představuje nové možnosti – jedinečný podpis vůně Hugo Boss The Scent Le Parfum vytváří alchymii, které nelze odolat. Pociťte sílu magnetické přitažlivosti! Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Hugo Boss
  • EAN: 3616302681075

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”maninka, zázvor”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kosatec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kožená”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Hugo Boss Boss The Scent Le Parfum - P 50 ml
Hugo Boss Boss The Scent Le Parfum – P 50 ml
2269