Hugo Boss Boss Orange Man – EDT 60 ml

647 

Hugo Boss Boss Orange Man – EDT 60 ml od dodavatele s dobrým jménem Hugo Boss je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Hugo Boss Boss Orange Man – EDT 60 ml – nyní můžete mít za 647 Kč.

Katalogové číslo: 737052347998 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hugo Boss Boss Orange Man – EDT 60 ml od této skvělé značky Hugo Boss – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Této pánské vůni vévodí nóta vanilky, podtrhující pohodového optimistického ducha, který provází celou značku. Pro zdůraznění mužnosti je vůně obohacena lahodnými dřevitými tóny, které u pánských vůní najdeme především v základu, zde však neobvykle provází celou kompozici. Výsledkem je vůně jako stvořená pro přátelskou a pohodovou atmosféru – takovou, jaká vždy panuje ve společnosti muže Boss Orange. Tváří kampaně Boss Orange Man je světoznámý herec Orlando Bloom, jehož vřelý a upřímný charakter skvěle vystihuje značku Boss Orange. Autor vůně Eyan Allen použil na poutavém flakonu materiály a design, které si v ničem nezadají s originalitou a ladností balení Boss Orange Woman. Oba je charakterizuje geniální jednoduchost a zároveň efektní celkový dojem. Flakon vychází ze stejného základu – vrstvené skleněné krystaly a uhlazený stříbřitý plášť. Allen ale umocnil maskulinní výraz flakonu – zvětšil krystaly a formaci dal podobu mužského trupu. Výsledek tak tvoří robustní čtvercová struktura, zformovaná ze 6 krystalů, která svým designem připomíná vypracované mužské tělo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Hugo Boss
  • EAN: 737052347998

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, vanilka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny, kadidlo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pryskyřice”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Hugo Boss Boss Orange Man - EDT 60 ml
Hugo Boss Boss Orange Man – EDT 60 ml
647