Hugo Boss Boss No. 6 Bottled Night – EDT 100 ml

933 

Hugo Boss Boss No. 6 Bottled Night – EDT 100 ml od tohoto výrobce Hugo Boss . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Hugo Boss Boss No. 6 Bottled Night – EDT 100 ml – cena 933 Kč.

Katalogové číslo: 737052352060 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hugo Boss Boss No. 6 Bottled Night – EDT 100 ml od této spolehlivé značky Hugo Boss lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Boss No. 6 Night posouvá hranice přímočaré mužnosti tím, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdce, jimž vévodí lístky břízy a kardamom s bohatým dřevitým základem a zřetelným dotekem pižma. Kanadský herec Ryan Reynolds, který se stal tváří této vůně, je ideálním představitelem úspěšného a moderně sofistikovaného muže. Boss No. 6 Night je ideální volbou pro muže, který vyznává hodnoty značky Boss a pro něhož je jeho vůně synonymem úspěchu a přitažlivosti. Kompozice staví na čtyřech hlavních ingrediencích – bříze, kardamonu, vzácných dřevitých tónech a pižmu, jež vytváří svůdné a zároveň provokativní spojení propůjčující svému nositeli smyslný magnetismus. Vůně byla na trh uvedena v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Hugo Boss
  • EAN: 737052352060

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”březové listy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Hugo Boss Boss No. 6 Bottled Night - EDT 100 ml
Hugo Boss Boss No. 6 Bottled Night – EDT 100 ml
933