Hugo Boss Boss Bottled Tonic – tuhý deodorant 75 ml

403 

Hugo Boss Boss Bottled Tonic – tuhý deodorant 75 ml od dodavatele se skvělou pověstí Hugo Boss je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Hugo Boss Boss Bottled Tonic – tuhý deodorant 75 ml – produkt momentálně prodáváme za 403 Kč.

Katalogové číslo: 3616301642473 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hugo Boss Boss Bottled Tonic – tuhý deodorant 75 ml s pečetí kvality od Hugo Boss je k dostání levně a pohodlně online. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Boss Bottled Tonic je osvěžující vůně pro muže od Hugo Bosse. Ideální vůně pro běžné nošení. Není příliš intenzivní a tak se dá nosit do práce či na schůzky. Klasický flakon, který otevírá grapefruit, hořký pomeranč, citrón a jablko. V srdci se spojí se zázvorem, skořicí, hřebíčkem a pelargónií. Ustaluje se na vetiveru a dřevěných poznámkách Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Hugo Boss
  • EAN: 3616301642473

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, jablko, grapefruit, hořký pomeranč”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), zázvor, skořice , hřebíček”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Hugo Boss Boss Bottled Tonic - tuhý deodorant 75 ml
Hugo Boss Boss Bottled Tonic – tuhý deodorant 75 ml
403