Hugo Boss Boss Bottled Tonic – EDT 50 ml

1105 

Hugo Boss Boss Bottled Tonic – EDT 50 ml od přední značky Hugo Boss , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Hugo Boss Boss Bottled Tonic – EDT 50 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 1105 Kč.

Katalogové číslo: 8005610255613 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hugo Boss Boss Bottled Tonic – EDT 50 ml od předního výrobce Hugo Boss . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Boss Bottled Tonic je osvěžující vůně pro muže od Hugo Bosse. Ideální vůně pro běžné nošení. Není příliš intenzivní a tak se dá nosit do práce či na schůzky. Klasický flakon, který otevírá grapefruit, hořký pomeranč, citrón a jablko. V srdci se spojí se zázvorem, skořicí, hřebíčkem a pelargónií. Ustaluje se na vetiveru a dřevěných poznámkách Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Hugo Boss
  • EAN: 8005610255613

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, jablko, grapefruit, hořký pomeranč”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), zázvor, skořice , hřebíček”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Hugo Boss Boss Bottled Tonic - EDT 50 ml
Hugo Boss Boss Bottled Tonic – EDT 50 ml
1105