Hugo Boss Boss Bottled Infinite – sprchový gel 200 ml

312 

Hugo Boss Boss Bottled Infinite – sprchový gel 200 ml od skvělého výrobce Hugo Boss , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Hugo Boss Boss Bottled Infinite – sprchový gel 200 ml aktuálně v akci od 312 Kč.

Katalogové číslo: 3616301642435 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hugo Boss Boss Bottled Infinite – sprchový gel 200 ml značky Hugo Boss . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Boss Bottled Infinite je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlavu tvoří mandarinka s jablkem doplněné o skořici a šalvěj. V srdci ucítíte nezaměnitelnou levanduli, rozmarýn a pačuli. Kompozici uzavírá santalové dřevo a olivovník. Na trh byla uvedena v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Hugo Boss
  • EAN: 3616301642435

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, šalvěj, mandarinka, skořice “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli , rozmarýn”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, dřevo olivovníku”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Hugo Boss Boss Bottled Infinite - sprchový gel 200 ml
Hugo Boss Boss Bottled Infinite – sprchový gel 200 ml
312