Hugo Boss Boss Bottled – EDP 100 ml

1514 

Hugo Boss Boss Bottled – EDP 100 ml od tohoto předního výrobce Hugo Boss je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Hugo Boss Boss Bottled – EDP 100 ml – nyní nakoupíte za 1514 Kč.

Katalogové číslo: 3614229828535 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hugo Boss Boss Bottled – EDP 100 ml od naší známé značky Hugo Boss je k dostátní teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

“Musíte zůstat věrní tomu, kým jste, a nedovolit ostatním, aby definovali, jak pro vás vypadá úspěch.” Parfémovaná voda Boss Bottled je novým přírůstkem do rodiny vůní s intenzivním složením. Tato kořeněná, dřevitá vůně je vytvořena pro každého muže dneška, který se vydává vlastní cestou vpřed, tak jako herec Chris Hemsworth. Muž oddaný svému osobnímu i profesnímu životu. Buďte sebevědomý, buďte svůj a úspěch je zajištěn. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Hugo Boss
  • EAN: 3614229828535

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, jablko, černý pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”skořice , kardamom, kaštany”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Hugo Boss Boss Bottled - EDP 100 ml
Hugo Boss Boss Bottled – EDP 100 ml
1514