Hollister Free Wave For Him – EDT 50 ml

290 

Hollister Free Wave For Him – EDT 50 ml od tohoto předního výrobce Hollister je k dostání výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Hollister Free Wave For Him – EDT 50 ml – nyní pořídíte za super cenu 290 Kč.

Katalogové číslo: 85715266323 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hollister Free Wave For Him – EDT 50 ml od přední společnosti Hollister je k dostání za výborné peníze. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Free Wave For Him je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlavu tvoří zázvor, bergamot a růžový pepř. Srdce se skládá z mechu, řasy a bílého kosatce. V základu se rozvoní cedr, šedé pižmo a naplavené dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Hollister
  • EAN: 85715266323

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, zázvor, růžový pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, šedé pižmo, naplavené dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mech, kosatec, řasa”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, kořenitá”}}

Hollister Free Wave For Him - EDT 50 ml
Hollister Free Wave For Him – EDT 50 ml
290