Hollister Festival Vibes For Him – EDT 50 ml

459 

Hollister Festival Vibes For Him – EDT 50 ml značky Hollister lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Hollister Festival Vibes For Him – EDT 50 ml momentálně v akci za 459 Kč.

Katalogové číslo: 85715268525 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hollister Festival Vibes For Him – EDT 50 ml od výrobce s dlouholetou historií Hollister , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Festival Vibes For Him je aromatická fougerová vůně pro muže. Hlavu tvoří ananas, březové listy a mořské akordy. Srdce se skládá z bobkového listu, zelených a dřevitých tónů a zázvoru. V základu se rozvoní kombinace dubového mechu, fazole tonka a šedé ambry. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Hollister
  • EAN: 85715268525

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”šedá ambra, dubový mech, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mořské tóny, ananas, březové listy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”zázvor, dřevité tóny, bobkový list, zelené tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická”}}

Hollister Festival Vibes For Him - EDT 50 ml
Hollister Festival Vibes For Him – EDT 50 ml
459