Hollister Canyon Sky For Him – EDT 50 ml

619 

Hollister Canyon Sky For Him – EDT 50 ml zboží dodává Hollister , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Hollister Canyon Sky For Him – EDT 50 ml – nyní získáte od 619 Kč.

Katalogové číslo: 85715267153 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hollister Canyon Sky For Him – EDT 50 ml od skvělé a známé značky Hollister lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Canyon Sky For Him od značky Hollister je svěží citrusová toaletní voda pro muže, která vás přivítá intenzivní vůní citrusů a mořské soli. Mužné aromatické akordy jalovce povznáší pelargonie a exotické tóny yuzu, zatímco v základu se snoubí dřevité tóny santalového dřeva, mechu a palo santo, které svou vůní připomíná exotickou vůni kokosu a citrusů. Perfektní vůně pro všechny muže s dobrodružným a mladistvým duchem. Canyon Sky For Him je vůně pro muže, kteří se nebojí zažít dobrodružství a okusit energii a nespoutanou sílu přírody. Je to vůně, která vás bude provázet na všech cestách, ať už se nacházíte na horách, na pláži nebo ve městě. Canyon Sky For Him vyjadřuje odvahu, svobodu a charisma moderního muže. Vůni vytvořila Catherine Selig v roce 2023.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Hollister
  • EAN: 85715267153

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”červený pomeranč, mandarinka, mořská sůl”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”yuzu, jalovec, pelargonie (geranium)”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, mech, palo santo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, svěží”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Hollister Canyon Sky For Him - EDT 50 ml
Hollister Canyon Sky For Him – EDT 50 ml
619