Hermes Voyage D´ Hermes – EDT (plnitelná) 100 ml

1770 

Hermes Voyage D´ Hermes – EDT (plnitelná) 100 ml od kvalitního výrobce Hermes je k získání právě teď u nás za super cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Hermes Voyage D´ Hermes – EDT (plnitelná) 100 ml v současnosti za 1770 Kč.

Katalogové číslo: 3346132100025 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes Voyage D´ Hermes – EDT (plnitelná) 100 ml od značky se skvělou pověstí Hermes je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Výhodná akce opravdu pro každého.

Toaletní voda Voyage D´ Hermes je chyprově-dřevitá vůně pro muže i ženy (unisex). Úvod vůně je citrusový – obsahuje citron, koření a kardamon. Srdce vůně je květinové, složené z čaje, zelených a květinových tónů a základ vůně fixuje pižmo v kombinaci s dřevitými tóny. Vůně byla na trh uvedena v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Hermes
  • EAN: 3346132100025

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, kořeněné tóny, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”čaj, zelené tóny, květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Hermes Voyage D´ Hermes - EDT (plnitelná) 100 ml
Hermes Voyage D´ Hermes – EDT (plnitelná) 100 ml
1770