Hermes Un Jardin à Cythère – EDT (plnitelná) 50 ml

2159 

Hermes Un Jardin à Cythère – EDT (plnitelná) 50 ml od spolehlivého výrobce Hermes je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Hermes Un Jardin à Cythère – EDT (plnitelná) 50 ml právě teď za cenu 2159 Kč.

Katalogové číslo: 3346130417255 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes Un Jardin à Cythère – EDT (plnitelná) 50 ml od společnosti Hermes je k dostání za výborné peníze. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Un Jardin à Cythère od značky Hermès je citrusová dřevitá toaletní voda pro muže i ženy. Radostná a nekomplikovaná vůně, která je ovlivněna řeckým ostrovem Kythira, který inspiroval mnoho umělců. Tato vůně kombinuje živoucí a nepolapitelné tóny citrusů se silnými akordy olivovníku, který kontrastuje s něžnou vůní pistácie a jemnými zelenými tóny travin. Tato vůně evokuje poklidné prosluněné řecké prostředí, jež vykreslil i Elias Kafouros na krabičce – zlatá tráva, zelené olivovníky, čerstvé pistácie a nekonečná modř moře vás zahřeje u srdce, stejně jako prosluněný flakon oděný do žlutých tónů. Vydejte se na dobrodružství s vůní Un Jardin à Cythère. Vůni vytvořila Christine Nagel v roce 2023.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Hermes
  • EAN: 3346130417255

{“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pistácie, citrusy, květ olivovníku, zelené tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Hermes Un Jardin à Cythère - EDT (plnitelná) 50 ml
Hermes Un Jardin à Cythère – EDT (plnitelná) 50 ml
2159