Hermes Terre d`Hermès Eau Givrée – EDP (plnitelná) 100 ml

2999 

Hermes Terre d`Hermès Eau Givrée – EDP (plnitelná) 100 ml od tohoto předního výrobce Hermes je k dostání teď opravdu levně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Hermes Terre d`Hermès Eau Givrée – EDP (plnitelná) 100 ml za výhodnou cenu 2999 Kč.

Katalogové číslo: 3346130012245 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes Terre d`Hermès Eau Givrée – EDP (plnitelná) 100 ml od známého dodavatele Hermes je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Terre d’Hermès Eau Givrée je parfémová voda pro muže od francouzské značky Hermès. Je součástí ikonické řady Terre d’Hermès, která je známá svými přírodními a kořeněnými vůněmi. Eau Givrée je inspirovaná zážitkem z chladného rána v divoké, zamrzlé a nepřívětivé pustině, kterou prozáří první životodárné sluneční paprsky. Terre d’Hermès Eau Givrée je osvěžující a vitalizující vůně , která kombinuje citrusové, kořeněné a dřevité tóny. Otevírá se tóny citronu, jehož svěžest v srdci prostoupí pepř Timut a jalovcové bobulky. Základ je založen na kontrastu – hřejivé dřevité tóny soupeří s chladnými minerálními akordy. Vůně evokuje jedinečný obraz chladného rána s výraznou atmosférou. Buďte stejně nezapomenutelní a svůdní s mužnou vůní Terre d’Hermès Eau Givrée, která oslavuje svěžest a sílu přírody . Recyklovatelný flakon, který byl vytvořen s důrazem na udržitelnost, je znovu plnitelný a jeho matný skleněný povrch evokuje chlad jinovatky. „ Závoj jinovatky přináší zemi plodnost a povznáší ji novou a pulzující silou ,“ řekla o vůni Christine Nagel, parfumérka Hermès a tvůrkyně této vůně. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Hermes
  • EAN: 3346130012245

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jalovcové bobule, pepř Timut”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”minerální tóny, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Hermes Terre d`Hermès Eau Givrée - EDP (plnitelná) 100 ml
Hermes Terre d`Hermès Eau Givrée – EDP (plnitelná) 100 ml
2999