Hermes Terre D´ Hermes – voda po holení 50 ml

1249 

Hermes Terre D´ Hermes – voda po holení 50 ml od známé kvalitní značky Hermes – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Hermes Terre D´ Hermes – voda po holení 50 ml – cena 1249 Kč.

Katalogové číslo: 3346131403639 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes Terre D´ Hermes – voda po holení 50 ml od skvělého výrobce Hermes lze nakoupit u nás za skvělou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Terre D´ Hermès je orientálně-dřevitá vůně pro muže, který umí objevit neobvyklost v běžné věci. Muž, nosící tuto vůni, je v každém okamžiku neodolatelný, smyslný a jedinečný. Jednoduché složení vůně z grapefruitu, pepře, vetiveru a cedrového dřeva potvrzuje, že v jednoduchosti je krása. Vůně byla na trh uvedena v roce 2006.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vody po holení
  • Značka: Hermes
  • EAN: 3346131403639

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Voda po holení”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý pepř, grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Hermes Terre D´ Hermes - voda po holení 50 ml
Hermes Terre D´ Hermes – voda po holení 50 ml
1249