Hermes Eau de Basilic Pourpre – EDC 100 ml

1829 

Hermes Eau de Basilic Pourpre – EDC 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Hermes , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Hermes Eau de Basilic Pourpre – EDC 100 ml zrovna teď v akci za 1829 Kč.

Katalogové číslo: 3346130000020 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes Eau de Basilic Pourpre – EDC 100 ml od předního výrobce Hermes jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Kolínská voda pro muže i ženy Eau de Basilic Pourpre od značky Hermès je svěží, aromatická a zároveň lehce kořeněná vůně, která je inspirována okouzlujícími vůněmi Provence. Tato vůně kombinuje svěží tóny bergamotu a bazalky s kořeněnými tóny a pačuli, které doprovází jemné květinové nuance pelargonie, což dává vůni hloubku a širokou paletu nezapomenutelných vjemů. Tato vůně je perfektní pro každodenní nošení, ale také pro speciální příležitosti, kdy chcete být nezapomenutelní. Eau de Basilic Pourpre je originální a sofistikovanou vůní, která dokonale kombinuje svěží, kořeněné a květinové tóny s citrusovými akcenty , a tím vytváří nezapomenutelnou vůni plnou energie a svěžesti. Nezaměnitelný zářivě zelený flakon vám vlije do žil energii, stejně jako živá vonná kompozice, která se skrývá uvnitř. Vůni vytvořila Christine Nagel v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Kolínské vody (EDC)
  • Značka: Hermes
  • EAN: 3346130000020

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bazalka, pelargonie (geranium)”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kořeněné tóny, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”svěží, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Hermes Eau de Basilic Pourpre - EDC 100 ml
Hermes Eau de Basilic Pourpre – EDC 100 ml
1829