Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml

151 

Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml od dodavatele s dobrým jménem Hamidi je k dostání levně a pohodlně online. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml – produkt momentálně prodáváme za 151 Kč.

Katalogové číslo: 6294015138801 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml od kvalitního výrobce Hamidi je k dostání za výborné peníze. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Dopřejte svému domovu a tkaninám špetku svěžesti a vůně s tímto luxusním osvěžovačem vzduchu a látek. Dokáže překonat nepříjemné pachy a zanechat za sebou přetrvávající, trvalou svěžest. Pociťte orientální autentičnost díky hlubokým jantarovým, růžovým a dřevitým tónům.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Hamidi
  • EAN: 6294015138801

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, orientální”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Hamidi Rooh Al Oud - osvěžovač vzduchu a látek 250 ml
Hamidi Rooh Al Oud – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml
151