Hamidi Oud Sharqia – tělový sprej 200 ml

199 

Hamidi Oud Sharqia – tělový sprej 200 ml od spolehlivého výrobce Hamidi – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Hamidi Oud Sharqia – tělový sprej 200 ml aktuálně za 199 Kč.

Katalogové číslo: 6294015113532 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Oud Sharqia – tělový sprej 200 ml od skvělého a známého výrobce Hamidi je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Pánský tělový sprej Hamidi Oud Sharqia nabízí smyslnou dřevitě-koženou vůni. Svrchní tóny jsou lehce kouřové. Luxusní tóny oud agarového dřeva se mísí se smyslnou vůní kůže a kompozici uzavírají divoké dřevité akordy. Oud Sharqia je mužná a přitažlivá vůně, díky které vyniknete.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělové spreje
  • Značka: Hamidi
  • EAN: 6294015113532

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový sprej”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kouř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kůže, agarové dřevo (oud)”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená, dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Hamidi Oud Sharqia - tělový sprej 200 ml
Hamidi Oud Sharqia – tělový sprej 200 ml
199