Hamidi Musk Tahara – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml

151 

Hamidi Musk Tahara – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml od této značky Hamidi je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Hamidi Musk Tahara – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 151 Kč.

Katalogové číslo: 6294015131178 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Musk Tahara – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Hamidi je k dostání výhodně. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Vůně s tóny pižma rezonuje jako jedna z nejočekávanějších parfémovaných vod značky Hamidi. Je to díky veškerému nadšení, které Musk Tahara léta shromažďuje. Tato parfémovaná voda se vyznačuje ovocnou, květinovou, velmi čistou a přetrvávající vůní. Je to vzácná vůně, která vyzařuje neocenitelnou eleganci stejně jako Musk Signature.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Hamidi
  • EAN: 6294015131178

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, růže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vanilka, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Hamidi Musk Tahara - koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml
Hamidi Musk Tahara – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml
151