Hamidi Musk Signature – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml

151 

Hamidi Musk Signature – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml od přední značky Hamidi je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Hamidi Musk Signature – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml momentálně k dispozici za 151 Kč.

Katalogové číslo: 6294015131185 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Musk Signature – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml od známého výrobce Hamidi je u nás za výhodnou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Hamidi Musk Signature je ovocná, svěží vůně přírodního pižma, která svou dominantní a drahocennou vůní podtrhuje silnou a vzrušující osobnost. Kořeněná a živá vůně ztělesňuje vzrušení a tajemství prémiového pižma a ovocné směsi.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Hamidi
  • EAN: 6294015131185

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořeněné tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”dřevité tóny, ovoce”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”hořký pomeranč”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Hamidi Musk Signature - koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml
Hamidi Musk Signature – koncentrovaná parfémovaná voda bez alkoholu 100 ml
151