Hamidi Fatima – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml

151 

Hamidi Fatima – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Hamidi lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Hamidi Fatima – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml stojí ted u nás 151 Kč.

Katalogové číslo: 6294015138818 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Fatima – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml od známého dodavatele Hamidi je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Dodejte svému okolí a tkaninám špetku svěžesti a vůně s tímto luxusním osvěžovačem vzduchu a látek. Dokáže překonat nepříjemné pachy a zanechat za sebou přetrvávající, trvalou svěžest.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Hamidi
  • EAN: 6294015138818

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, květinové tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kořeněné tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bílé květiny, ovoce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”}}

Hamidi Fatima - osvěžovač vzduchu a látek 250 ml
Hamidi Fatima – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml
151