Hamidi Angelite – bytový sprej 320 ml

209 

Hamidi Angelite – bytový sprej 320 ml od této spolehlivé značky Hamidi je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Hamidi Angelite – bytový sprej 320 ml – cena 209 Kč.

Katalogové číslo: 6294015164190 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Angelite – bytový sprej 320 ml od této značky Hamidi lze pořídit u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Povzneste a vylepšete atmosféru svého domova pomocí aromatických a pižmových tónů vůně Hamidi Angelite. Osvěžte své smysly a zútulněte svůj domov. Vrchní tóny jsou oříškově-dřevité, které přechází do pižmového srdce a nakonec ucítíte krásné květy růží.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Hamidi
  • EAN: 6294015164190

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”320 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”lískový ořech, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pižmo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, pižmová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Aromatická”}}

Hamidi Angelite - bytový sprej 320 ml
Hamidi Angelite – bytový sprej 320 ml
209