Hamidi Abaya – bytový sprej 320 ml

201 

Hamidi Abaya – bytový sprej 320 ml od spolehlivé značky Hamidi je k dostání online za výhodnout cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Hamidi Abaya – bytový sprej 320 ml v současnosti za 201 Kč.

Katalogové číslo: 6294015122480 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Abaya – bytový sprej 320 ml od tohoto skvělého výrobce Hamidi je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Povzneste a vylepšete atmosféru svého okolí pomocí aromatických a pižmových tónů této vůně. Osvěžte své smysly a odpočiňte si tím, že to rozprášíte po svém domě. Vrchní tóny jsou oříškově-dřevité, poté přechází do pižmového srdce a nakonec ucítíte krásné květy růží.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Hamidi
  • EAN: 6294015122480

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”320 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pižmo, citron”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”růže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”dřevité tóny, ořechové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Hamidi Abaya - bytový sprej 320 ml
Hamidi Abaya – bytový sprej 320 ml
201