Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 150 ml

2681 

Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 150 ml od známé značky Gucci je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Našim cílem je vaše spokojenost. Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 150 ml právě teď za cenu 2681 Kč.

Katalogové číslo: 3614229382167 Kategorie: , Štítek:

Popis

Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 150 ml od přední společnosti Gucci . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Guilty Pour Homme Eau de Parfum je skvělý pro muže všech typů. Po začátku ucítíte rozkvetlou růži a pálivou chilli papričku. V srdci této skvělé vůně ucítíte noroli, pomerančový květ a smyslnou levanduli. A kompozici uzavírá cedrové dřevo a pačuli. Tato vůně nemůže chybět na žádném toaletním stolku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Gucci
  • EAN: 3614229382167

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ pomerančovníku, neroli, levandule”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, paprika”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum - EDP 150 ml
Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 150 ml
2681