Giorgio Armani Privé Santal Dān Shā – EDT 100 ml

3849 

Giorgio Armani Privé Santal Dān Shā – EDT 100 ml od značky s dobrým jménem Giorgio Armani je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Giorgio Armani Privé Santal Dān Shā – EDT 100 ml v akci za cenu 3849 Kč.

Katalogové číslo: 3614273753746 Kategorie: , Štítek:

Popis

Giorgio Armani Privé Santal Dān Shā – EDT 100 ml od naší známé značky Giorgio Armani lze pořídit u nás za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Toaletní voda pro muže i ženy Privé Santal Dān Shā je dalším klenotem z fascinující řady Armani Prive Line, která vás okouzlí neodolatelnou a hřejivou dřevitou vůní. Vůně je inspirovaná poklidnou atmosférou čínských císařských paláců, úžasných zahrad a jezer a vykouzlí příjemný a lehký vánek, po němž budete toužit po prvním přivonění. Smyslnost, klid a nekompromisní dokonalost jsou synonymy této vůně. Jiskřivá nota kalábrijského bergamotu a chladivá vůně listu fialky se snoubí s akordy guatemalského kardamomu. V srdci ucítíte harmonické tóny pižma, které doprovází pryskyřičné akordy elemi a olibana. Sloučením těchto tónů vzniká podmanivá vůně, která je povzbuzena luxusními akordy santalového dřeva a virginského cedru. Celá kompozice evokuje oázu klidu a vytváří zasněný, majestátní a uklidňující účinek. Jedinečná vůně Armani Privé Santal Dān Shā je vhodná pro muže a ženy, které se rádi obklopují orientálním luxusem a mají vkus pro detail. Vůni vytvořil parfumér Fabrice Pellegrin v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Giorgio Armani
  • EAN: 3614273753746

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kalábrijský bergamot, guatemalský kardamom, list fialky”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pižmo, elemi, olibanum”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, virginské cedrové dřevo, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Giorgio Armani Privé Santal Dān Shā - EDT 100 ml
Giorgio Armani Privé Santal Dān Shā – EDT 100 ml
3849