Giorgio Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml

3635 

Giorgio Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml od našeho známého výrobce Giorgio Armani je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Giorgio Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml – cena 3635 Kč.

Katalogové číslo: 3614272905146 Kategorie: , Štítek:

Popis

Giorgio Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml od známého dodavatele Giorgio Armani je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

V Cuir Zerzura Giorgio Armani obnovuje tajemnou atmosféru mystické oázy Zerzura. Okouzlující bujná oblast obklopená mořem písku a skálami se promítá do ostrého kontrastu mezi svěžími vrchními tóny a hřejivou smyslnou základnou. Třpytivé zelené vrchní tóny mandarínového oleje, fialové listy a vzácná květinová kytice se mísí s hřejivou orientální trojicí nádherného akordu kůže, ušlechtilého oleje z cedrového dřeva a smyslného nálevu bourbonské vanilky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Giorgio Armani
  • EAN: 3614272905146

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vanilkový bourbon, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, mandarinka, elemi”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, kosatec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Giorgio Armani Privé Cuir Zerzura - EDP 50 ml
Giorgio Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml
3635