Giorgio Armani Privé Cuir Noir – EDP 100 ml

5635 

Giorgio Armani Privé Cuir Noir – EDP 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Giorgio Armani , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Giorgio Armani Privé Cuir Noir – EDP 100 ml – nyní nakoupíte za 5635 Kč.

Katalogové číslo: 3605521560995 Kategorie: , Štítek:

Popis

Giorgio Armani Privé Cuir Noir – EDP 100 ml od skvělé a známé značky Giorgio Armani je u nás k dostání za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Parfémová voda pro muže i ženy Privé Cuir Noir je cestou do srdce arabské noci. Tato zlatá požitkářská vůně, která zkoumá šafránové aroma a vytváří podmanivou parfemovanou vodu, protkává hluboce smyslnou vůni vanilky připomínající opálenou kůži s divokým aroma loje a doutnající dehtový odér černé břízy. Na trh byla uvedena v roce 2011.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Giorgio Armani
  • EAN: 3605521560995

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”guajakové dřevo, muškátový oříšek, santalové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambergris, šafrán, agarové dřevo (oud), kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vanilka, benzoin, koriandr”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Giorgio Armani Privé Cuir Noir - EDP 100 ml
Giorgio Armani Privé Cuir Noir – EDP 100 ml
5635