Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 125 ml

2899 

Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 125 ml od tohoto výrobce Giorgio Armani je právě nyní na našich stránkách v akci. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 125 ml za super cenu 2899 Kč.

Katalogové číslo: 3614273604932 Kategorie: , Štítek:

Popis

Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 125 ml od značky Giorgio Armani , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Armani Code byl zcela obnoven. Nová vůně pro muže je silnější a přichází s výrazným flakonem, který představuje dualitu síly a smyslnosti. Vůně Armani Code Le Parfum vám dodá sebevědomí čelit jakékoli výzvě. Otevírá se tóny bergamotu, které přechází k srdci, ve kterém je šalvěj a kosatec. Na konci se objevuje cedrové dřevo a fazole tonka. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Giorgio Armani
  • EAN: 3614273604932

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kosatec, šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Giorgio Armani Code Parfum - EDP (plnitelná) 125 ml
Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 125 ml
2899