Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu – EDP 200 ml

3199 

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu – EDP 200 ml od dodavatele se skvělou pověstí Giorgio Armani je momentálně za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu – EDP 200 ml momentálně k dispozici za 3199 Kč.

Katalogové číslo: 3614272440043 Kategorie: , Štítek:

Popis

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu – EDP 200 ml od značky s dobrým jménem Giorgio Armani je momentálně ve výhodné akci. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Acqua Di Gio Absolu je dřevitá aromatická vůně pro všechny muže, kteří se dokážou postavit výzvám a překonat sami sebe. Hlava se skládá z bergamotu, ovocných a mořských akordů. Srdce patří levanduli, rozmarýnu a pelargónii. V základu pak ucítíte pačuli, labdanum, fazoli tonku a nepostradatelné dřevité tóny. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a jejím nosem je Alberto Morillas.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Giorgio Armani
  • EAN: 3614272440043

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mořské tóny, ovoce”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”labdanum, pačuli , dřevité tóny, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), rozmarýn, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”vodní, dřevitá”}}

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu - EDP 200 ml
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu – EDP 200 ml
3199