Flavia Platinum Pour Homme – EDP 100 ml

449 

Flavia Platinum Pour Homme – EDP 100 ml od známé kvalitní značky Flavia je k dostátní teď u nás za super cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Flavia Platinum Pour Homme – EDP 100 ml právě nyní za 449 Kč.

Katalogové číslo: 6294015106169 Kategorie: , Štítek:

Popis

Flavia Platinum Pour Homme – EDP 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Flavia – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Flavia Platinum Pour Homme je svěží mužná vůně s dřevitými a vodními tóny vyznačujícími se grapefruitem, bergamotem a lehce pikantním růžovým pepřem. Aromatické tóny levandule a chladivého listu fialky se nesou na energických vodních tónech, zatímco v základu se mísí hřejivé akordy ambry, zemitého pačuli a hluboké, zemité tóny dubového mechu.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Flavia
  • EAN: 6294015106169

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, grapefruit, růžový pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”levandule, vodní tóny, list fialky”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambrové dřevo, pačuli , dubový mech, ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, svěží”}}

Flavia Platinum Pour Homme - EDP 100 ml
Flavia Platinum Pour Homme – EDP 100 ml
449