Flavia Excellus First Pour Homme – EDP 100 ml

579 

Flavia Excellus First Pour Homme – EDP 100 ml od této značky Flavia . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Flavia Excellus First Pour Homme – EDP 100 ml stojí ted u nás 579 Kč.

Katalogové číslo: 6294015155662 Kategorie: , Štítek:

Popis

Flavia Excellus First Pour Homme – EDP 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Flavia je k dostání teď opravdu levně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Parfémová voda pro muže Excellus First je chyprově-ovocná vůně, jejíž úvodní tóny představují kontrast – sladká vůně ananasu a švestky je obklopena svěží vůní citronu a bergamotu. Proti těmto tónům vystupuje pikantní růžový a černý pepř, který probudí vaše smysly a emoce. Extatickou kombinaci v srdci vůně představují květinové a bylinkové tóny – jasmín, šafrán, frézie a tagetes. Základ tvoří živočišné pižmo a kůže, hřejivá ambra, zemité tóny pačuli a kompozici uzavírají dřevité akordy cedru. Vůně pro muže, kteří neoblomně čelí svému osudu a nebojí se vítězit.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Flavia
  • EAN: 6294015155662

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ananas, švestka, růžový pepř, černý pepř, citron, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”tagetes, frézie, jasmín, šafrán”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kůže, cedrové dřevo, pačuli , pižmo, ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová, kořenitá, ovocná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}

Flavia Excellus First Pour Homme - EDP 100 ml
Flavia Excellus First Pour Homme – EDP 100 ml
579