Flavia Enzo Pour Homme – EDP 100 ml

429 

Flavia Enzo Pour Homme – EDP 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Flavia je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Flavia Enzo Pour Homme – EDP 100 ml ve výhodné slevě 429 Kč.

Katalogové číslo: 6294015100143 Kategorie: , Štítek:

Popis

Flavia Enzo Pour Homme – EDP 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Flavia je k dostání online za výhodnout cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Pánská orientální kořeněná parfémová voda Enzo Pour Homme od značky Flavia je určena pro všechny moderní a silné muže, jejichž zvykem je jednat a jít za svými cíli. Povzbuzující akordy citronu umocňují citrusově-bylinkové tóny verbeny a pudrové akordy kosatce. Intenzivní vůně koření zjemňují lehké tóny fialky a levandule. Základ patří bohatým, a přesto jemným tónům santalového dřeva, které se mísí s hřejivými impulsy ambry. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Flavia
  • EAN: 6294015100143

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, kosatec, verbena”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, kořeněné tóny, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá, orientální”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Flavia Enzo Pour Homme - EDP 100 ml
Flavia Enzo Pour Homme – EDP 100 ml
429