Flavia Apollo Man – EDP 100 ml

489 

Flavia Apollo Man – EDP 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Flavia . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Flavia Apollo Man – EDP 100 ml výhodně za skvělou cenu 489 Kč.

Katalogové číslo: 6294015100020 Kategorie: , Štítek:

Popis

Flavia Apollo Man – EDP 100 ml od známého předního výrobce Flavia lze pořídit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Apollo Man od značky Flavia je pánská parfémová voda, která vás zahalí do mužných dřevitých a kořeněných akordů. Svrchní tóny patří svěžímu grapefruitu, kardamomu a šalvěji. Svěží bylinné zemité tóny doplňuje v srdci vůně list fialky, skořice a harmonické tóny levandule. Základní akordy jsou zemité a dřevité, v čele s nasládlou fazolí tonkou. Vůně pro muže přesahující pojem času a prostoru, která otevírá brány do jiných sfér. Flavia Apollo Man je mužná, kořeněná a dřevitá vůně, která je ideální pro denní nošení v každém ročním období.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Flavia
  • EAN: 6294015100020

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šalvěj, kardamom, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”skořice , levandule, list fialky”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”}}

Flavia Apollo Man - EDP 100 ml
Flavia Apollo Man – EDP 100 ml
489