Faconnable L`Original – EDT 90 ml

468 

Faconnable L`Original – EDT 90 ml od společnosti Faconnable je k dostání výhodně. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Faconnable L`Original – EDT 90 ml výhodně ted u nás za 468 Kč.

Katalogové číslo: 3760048797696 Kategorie: , Štítek:

Popis

Faconnable L`Original – EDT 90 ml od společnosti se zárukou kvality Faconnable jde u nás právě teď pořídit výhodně. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Faconnable je zajímavá toaletní voda plná romance, hřejivosti a mužnosti. Vrchní tóny se otevírají mátou, pomerančovým květem a mandarinkou. Srdce kvete tóny růží, pelargonie a jasmínu. Nakonec se vůně uzavírá ambrou, pižmem a santalovým dřevem.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Faconnable
  • EAN: 3760048797696

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”máta, květ pomerančovníku, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), růže, jasmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pižmo, santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, aromatická, květinová, dřevitá”}}

Faconnable L`Original - EDT 90 ml
Faconnable L`Original – EDT 90 ml
468