Etat Libre D´Orange Exit The King – EDP 100 ml

2019 

Etat Libre D´Orange Exit The King – EDP 100 ml od našeho předního výrobce Etat Libre D´Orange je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Etat Libre D´Orange Exit The King – EDP 100 ml aktuálně za super cenu 2019 Kč.

Katalogové číslo: 3760168591990 Kategorie: , Štítek:

Popis

Etat Libre D´Orange Exit The King – EDP 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Etat Libre D´Orange lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Parfémová voda Exit The King je chypré vůně pro ženy a muže. Svrchní tóny začínají pižmem, mýdlem, aldehydy a růžovým pepřem. Dále vůně pokračuje ke květinovému srdci, ve kterém je jasmín, konvalinka a růže. Na konci je mech, pačuli, santalové dřevo a ambroxan. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Etat Libre D´Orange
  • EAN: 3760168591990

{“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”aldehydy, pižmo, růžový pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, jasmín, konvalinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, pačuli , santalové dřevo, ambroxan”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”}}

Etat Libre D´Orange Exit The King - EDP 100 ml
Etat Libre D´Orange Exit The King – EDP 100 ml
2019