Esprit Life By Esprit Man – toaletní voda s rozprašovačem 30 ml

302 

Esprit Life By Esprit Man – toaletní voda s rozprašovačem 30 ml od našeho výrobce Esprit je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Esprit Life By Esprit Man – toaletní voda s rozprašovačem 30 ml – nakoupíte u nás nyní za 302 Kč.

Katalogové číslo: 4051395202131 Kategorie: , Štítek:

Popis

Esprit Life By Esprit Man – toaletní voda s rozprašovačem 30 ml od této skvělé značky Esprit je u nás k dostání za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Life By Esprit Man pro dlouhotrvající svěžest. Citrusová předehra z citronu a mandarinky propůjčuje vůni svěžest a mísí se intenzivním a překvapivě vystupujícím absintovým akordem. Srdce vůně je tvořeno energickými tóny pomela, levandule a kapek mořské vody, rozvíjející se v aromatickou směsici. Zároveň špetka ambry a pižma v základu vštěpují vůni noblesnost a mužnost.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Esprit
  • EAN: 4051395202131

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pižmo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, mandarinka, absint”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pomelo, mořské tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Esprit Life By Esprit Man - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml
Esprit Life By Esprit Man – toaletní voda s rozprašovačem 30 ml
302