Emanuel Ungaro Fresh For Him – EDT 100 ml

381 

Emanuel Ungaro Fresh For Him – EDT 100 ml od skvělé značky Emanuel Ungaro je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Emanuel Ungaro Fresh For Him – EDT 100 ml – nyní nakoupíte za 381 Kč.

Katalogové číslo: 8052086379749 Kategorie: , Štítek:

Popis

Emanuel Ungaro Fresh For Him – EDT 100 ml od známého výrobce Emanuel Ungaro je právě nyní na našich stránkách v akci. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Fresh for Him je vůně pro skutečné muže, kteří usilují o úspěch a dosahují všech svých cílů. Tato toaletní voda harmonicky kombinuje dřevité a citrusové tóny. Stylový a barevný flakon vás rozhodně rozveselí. Svrchní tóny odhalují bergamot, grapefruit a zázvor. Střední tóny připomínají klasickou jarní kytici, která evokuje hřejivé vzpomínky. Uslyšíte zde šustění lístků fialky, jemné akordy mimózy a ostrost svéhlavé pelargónie. Základní tóny tvoří vetiver, pačuli a dubový mech. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Emanuel Ungaro
  • EAN: 8052086379749

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, zázvor, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”list fialky, pelargonie (geranium), mimóza”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, pačuli , vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Emanuel Ungaro Fresh For Him - EDT 100 ml
Emanuel Ungaro Fresh For Him – EDT 100 ml
381