Elode Free Land – EDT 100 ml

141 

Elode Free Land – EDT 100 ml od známého výrobce Elode je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Elode Free Land – EDT 100 ml za bezkonkureční cenu 141 Kč.

Katalogové číslo: 5201314144397 Kategorie: , Štítek:

Popis

Elode Free Land – EDT 100 ml od známé kvalitní značky Elode , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Kořenitě dřevitá vůně s temnými zemitými tóny, zároveň ale jemná a povznášející, plná živočišnosti a energie. Pro muže, kteří se nebojí hledat ve všednodennosti života výjimečné okamžiky. Svěží citrusy se mísí s pikantním pepřem, přičemž základ tvoří zemitá vůně mechu a benzoin vnáší do kompozice orientální tóny.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Elode
  • EAN: 5201314144397

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, pelargonie (geranium)”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, benzoin”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”}}

Elode Free Land - EDT 100 ml
Elode Free Land – EDT 100 ml
141