Eight & Bob Egypt – EDP 100 ml

2827 

Eight & Bob Egypt – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Eight & Bob je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Eight & Bob Egypt – EDP 100 ml na našich stránkách za 2827 Kč.

Katalogové číslo: 8436037791185 Kategorie: , Štítek:

Popis

Eight & Bob Egypt – EDP 100 ml od této skvělé značky Eight & Bob je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Vůně inspirovaná staroegyptskou kulturou. Vůně Egypt poskytuje čichový zážitek, který vás vezme na cestu časem. Projděte se slunným starověkým Egyptem. Dýchejte exotické vůně tržiště. Muškátový oříšek a teplé koření doplňují zemité podtóny pačuli a santalového dřeva. Bohatá vůně levandule vyzařuje z krásných žen v ozdobných, zářivě zbarvených látkách. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Eight & Bob
  • EAN: 8436037791185

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Levandulová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, mech, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátový oříšek, kardamom”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , santalové dřevo, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Eight & Bob Egypt - EDP 100 ml
Eight & Bob Egypt – EDP 100 ml
2827