Eight & Bob Cap D`Antibes – EDP 30 ml

1514 

Eight & Bob Cap D`Antibes – EDP 30 ml od známého předního výrobce Eight & Bob je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Eight & Bob Cap D`Antibes – EDP 30 ml zrovna teď v akci za 1514 Kč.

Katalogové číslo: 8437018063505 Kategorie: , Štítek:

Popis

Eight & Bob Cap D`Antibes – EDP 30 ml od skvělé a známé značky Eight & Bob . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Vůně inspirovaná letními dny na francouzské riviéře. Tato nádherně svěží vůně se během svého nošení proměňuje. Tóny máty a břízy vytvářejí intenzivní výbuch mořské zeleně, který je zjemněn klidnou, terapeutickou vůní fialových listů. Stálá vlna skořice a vanilky se valí, aby vytvořila sladkou, zemitou atmosféru. Cedr a kadidlo vyživují dřevitý přízvuk, který hoří v základu této dynamické vůně. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Eight & Bob
  • EAN: 8437018063505

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vanilka, kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, bříza, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mech, skořice , zelené tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická”}}

Eight & Bob Cap D`Antibes - EDP 30 ml
Eight & Bob Cap D`Antibes – EDP 30 ml
1514