Dunhill Icon Elite – EDP 100 ml

938 

Dunhill Icon Elite – EDP 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Dunhill , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Dunhill Icon Elite – EDP 100 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 938 Kč.

Katalogové číslo: 85715806116 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dunhill Icon Elite – EDP 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Dunhill je k dostání teď opravdu levně. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Icon Elite je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Svěží hlavu tvoří limetka, hořký pomeranč, bergamot a kardamom. Srdce patří vetiveru, jalovci, černému pepři a modré šalvěji. V základu se následně rozvoní santalové dřevo společně s krétskou pryskyřicí labdanum, semišem a ebenem. Na trh byla uvedena v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Dunhill
  • EAN: 85715806116

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, kardamom, limetka, hořký pomeranč”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”labdanum, santalové dřevo, semiš, ebenové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”modrá šalvěj, vetiver, černý pepř, jalovec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Dunhill Icon Elite - EDP 100 ml
Dunhill Icon Elite – EDP 100 ml
938