Dunhill Desire Blue – EDT TESTER 100 ml

817 

Dunhill Desire Blue – EDT TESTER 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Dunhill . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Dunhill Desire Blue – EDT TESTER 100 ml v současnosti za 817 Kč.

Katalogové číslo: 85715801579 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dunhill Desire Blue – EDT TESTER 100 ml od skvělého a známého výrobce Dunhill je k dostání teď opravdu levně. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Vůně klidu a míru. Tato vůně je určena pro moudré, elegantní a aktivní muže, kteří si nadevše cení své vnitřní pravdy a duchovních hodnot. Muži, kteří přemýšlí o životě a světě do hloubky a vždy hledají rovnováhu mezi svou duší, svými touhami a životem. Jejich síla nespočívá ve “svalnaté mužnosti”, ale v síle mužské individuality. Synonymy vůně jsou: osobitá, hloubavá, smyslná a romantická. Barva flakonu evokuje klid v duši, vyrovnanost a touhu po vnitřním uspokojení.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Dunhill
  • EAN: 85715801579

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka, lotosový list, liči”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ pomerančovníku, mořský vánek, růžové dřevo, naplavené dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Dunhill Desire Blue - EDT TESTER 100 ml
Dunhill Desire Blue – EDT TESTER 100 ml
817