Dunhill Century Blue – EDP 135 ml

748 

Dunhill Century Blue – EDP 135 ml od našeho předního výrobce Dunhill , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Dunhill Century Blue – EDP 135 ml – cena 748 Kč.

Katalogové číslo: 85715806727 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dunhill Century Blue – EDP 135 ml od společnosti s úžasnou pověstí Dunhill je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Parfémovaná voda Century Blue britské značky Alfred Dunhill je dřevitě-fougère vůně vytvořená speciálně pro cílevědomé, charismatické muže, kteří jsou zvyklí dosáhnout svých cílů, ať se děje cokoliv. Úvodní tóny obsahují bergamot, mandarinku a černý pepř. Poté se na obzoru objeví zázvor, ozdobený atraktivními okvětními lístky vonného kosatce a neroli. Dubový mech začíná závěrečné akordy a prodlužuje svou majestátnost ozvěnami mořské soli a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Dunhill
  • EAN: 85715806727

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”135 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý pepř, mandarinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, pačuli , mořská sůl, ambroxan”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”zázvor, kosatec, neroli, styrax”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Dunhill Century Blue - EDP 135 ml
Dunhill Century Blue – EDP 135 ml
748