Dsquared² Wood For Him – EDT miniatura 5 ml

181 

Dsquared² Wood For Him – EDT miniatura 5 ml od této značky Dsquared² je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Dsquared² Wood For Him – EDT miniatura 5 ml právě nyní za 181 Kč.

Katalogové číslo: 8011003845781 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dsquared² Wood For Him – EDT miniatura 5 ml od spolehlivého výrobce Dsquared² lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Wood For Him je dřevitě-květinová vůně pro muže. V úvodu ucítíte svěží tóny citrusů, v srdci se naopak snoubí kořeněné akordy kardamomu a zázvoru odlehčené fialkovými lístky. Kompozici uzavírá vetiver, bílé dřevo a ambroxan. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Miniatura
  • Značka: Dsquared²
  • EAN: 8011003845781

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Miniatura”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”5 ml”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”list fialky, zázvor, kardamom”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kalábrijský bergamot, sicilský citron, mandarinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, ambroxan, bílé dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Dsquared² Wood For Him - EDT miniatura 5 ml
Dsquared² Wood For Him – EDT miniatura 5 ml
181