Dsquared² Wood For Him – balzám po holení 100 ml

504 

Dsquared² Wood For Him – balzám po holení 100 ml od naší známé značky Dsquared² je k dostání výhodně. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Dsquared² Wood For Him – balzám po holení 100 ml v současnosti za 504 Kč.

Katalogové číslo: 8011003845729 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dsquared² Wood For Him – balzám po holení 100 ml od značky se skvělou pověstí Dsquared² je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Wood For Him je dřevitě-květinová vůně pro muže. V úvodu ucítíte svěží tóny citrusů, v srdci se naopak snoubí kořeněné akordy kardamomu a zázvoru odlehčené fialkovými lístky. Kompozici uzavírá vetiver, bílé dřevo a ambroxan. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Balzám po holení
  • Značka: Dsquared²
  • EAN: 8011003845729

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Balzám po holení”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”list fialky, zázvor, kardamom”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kalábrijský bergamot, sicilský citron, mandarinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, ambroxan, bílé dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Dsquared² Wood For Him - balzám po holení 100 ml
Dsquared² Wood For Him – balzám po holení 100 ml
504