Dsquared² Original Wood – EDP 100 ml

1599 

Dsquared² Original Wood – EDP 100 ml od společnosti Dsquared² je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Dsquared² Original Wood – EDP 100 ml právě nyní za skvělou cenu 1599 Kč.

Katalogové číslo: 8011003872855 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dsquared² Original Wood – EDP 100 ml od spolehlivého výrobce Dsquared² je u nás za výhodnou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Original Wood je svěží dřevitá parfémová voda pro muže. V jednoduchém hnědém flakonu se skrývá vůně mužské elegance, hrdosti a přirozenosti. Charismatická vůně se otevírá vodními tóny, guatemalským kardamomem a jemnou vůní lístků fialky. Nenapodobitelné akordy cedru se mísí s haitským vetiverem a stříbrnou jedlí a vytváří tak jedinečnou dřevitou vonnou esenci, ze které vyzařuje nespoutaný duch přírody. Podmanivé tóny indonéského pačuli doplňuje smyslná ambra a pižmo. Autentická vůně Original Wood vám dodá sebevědomí a vyvolává pocit, že vám patří svět. Tvůrkyní vůně je Daphné Bugey a vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Dsquared²
  • EAN: 8011003872855

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, vodní, svěží”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, vodní tóny, guatemalský kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jedle, cedrové dřevo, haitský vetiver”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, lístky indonéského pačuli, jantar”}}

Dsquared² Original Wood - EDP 100 ml
Dsquared² Original Wood – EDP 100 ml
1599