Dsquared² Green Wood – EDT miniatura 5 ml

181 

Dsquared² Green Wood – EDT miniatura 5 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Dsquared² je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Dsquared² Green Wood – EDT miniatura 5 ml momentálně v akci za 181 Kč.

Katalogové číslo: 8011003852864 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dsquared² Green Wood – EDT miniatura 5 ml od známé značky Dsquared² . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Green Wood je toaletní voda pro muže, kteří chtějí být ve středu pozornosti. Tato moderní vůně je vhodná ke každé příležitosti. Začátek vůně má na starost citron, pepř a santolina. O prostřední tóny se stará cedr, vetiver a pryskyřice. A ke konci se projeví pižmo, ambroxan a cypriol. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost být neodolatelný. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Miniatura
  • Značka: Dsquared²
  • EAN: 8011003852864

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Miniatura”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”5 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambroxan, cypriol”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, vetiver, pryskyřice”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, černý pepř, santolina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Dsquared² Green Wood - EDT miniatura 5 ml
Dsquared² Green Wood – EDT miniatura 5 ml
181