Drips Fragrances VIone – parfém 125 ml

369 

Drips Fragrances VIone – parfém 125 ml od značky se skvělou pověstí Drips Fragrances je u nás za bezkonkurenční cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Drips Fragrances VIone – parfém 125 ml – nyní pořídíte od 369 Kč.

Katalogové číslo: 3770015438002 Kategorie: , Štítek:

Popis

Drips Fragrances VIone – parfém 125 ml od značky s dobrým jménem Drips Fragrances lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Parfém VIone vás zahalí do květinově-ovocného závoje, který sluší mužům i ženám. VIone je vůně pohodlí a introspekce, inspirovaná elegantní a inteligentní fialovou barvou je nejintimnější vůní z kolekce. Hlavní složkou je pižmo, které dodává parfému jemnou texturu a pocit čistoty. Elegance pochází z tónů kosatce, fialky a dřevitých tónů, které přivádějí VIone k životu. Aldehydy připomínají svěží vůni vypraného prádla, kterou prohřeje stopa ambroxanu. Drips Fragrances je výsledkem setkání čtyř francouzských přátel v Paříži, kteří se inspirovali pouličním uměním a vdechli život netradičním vůním, vyráběným v Grasse. Parfémy neobsahují barviva, konzervanty ani antioxidanty. Lahvička vyrobená z pocínovaného plechu má 14x nižší uhlíkovou stopu než skleněný flakon a je 100% recyklovatelná. Použití: Před aplikací protřepejte a nastříkejte na pokožku nebo oblečení ze vzdálenosti 15 cm.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Drips Fragrances
  • EAN: 3770015438002

{“hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”aldehydy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, cedrové dřevo, kosatec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambroxan, semínka ambrette, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná, pižmová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Udržitelné”}}

Drips Fragrances VIone - parfém 125 ml
Drips Fragrances VIone – parfém 125 ml
369