Drips Fragrances GRone – parfém 125 ml

369 

Drips Fragrances GRone – parfém 125 ml od přední značky Drips Fragrances je k dostání za výborné peníze. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Drips Fragrances GRone – parfém 125 ml – nyní získáte od 369 Kč.

Katalogové číslo: 3770015438019 Kategorie: , Štítek:

Popis

Drips Fragrances GRone – parfém 125 ml od přední značky Drips Fragrances lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Parfém GRone vás zahalí do dřevitě-ovocného závoje, který sluší mužům i ženám. GRone je nejfuturističtější z kolekce. Návykovost tohoto parfému pochází z jeho jedinečných horních tónů rebarbory. Originalita parfému vychází z hořkosti rebarbory, která spojuje všechny ingredience dohromady a vytváří dosud nevídanou vůni. Tato vůně je postavena na návykové, téměř znepokojivé notě, která jí dodává její osobitost. Rebarbora vyniká ostrým, pronikavým, téměř kovovým efektem, který je propojený s grapefruitem a vetiverem pro jedinečnou hořkost. Srdce patří dřevité notě cedru a vetiveru, zatímco v základu se snoubí ambrové dřevo a gurjanský balzám. Drips Fragrances je výsledkem setkání čtyř francouzských přátel v Paříži, kteří se inspirovali pouličním uměním a vdechli život netradičním vůním, vyráběným v Grasse. Parfémy neobsahují barviva, konzervanty ani antioxidanty. Lahvička vyrobená z pocínovaného plechu má 14x nižší uhlíkovou stopu než skleněný flakon a je 100% recyklovatelná. Použití: Před aplikací protřepejte a nastříkejte na pokožku nebo oblečení ze vzdálenosti 15 cm.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Drips Fragrances
  • EAN: 3770015438019

{“hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, rebarbora, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, vetiver”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambrové dřevo, gurjanský balzám”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Udržitelné”}}

Drips Fragrances GRone - parfém 125 ml
Drips Fragrances GRone – parfém 125 ml
369