Drips Fragrances BLone – parfém 125 ml

369 

Drips Fragrances BLone – parfém 125 ml od značky se skvělou pověstí Drips Fragrances je u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Drips Fragrances BLone – parfém 125 ml ve výhodné ceně 369 Kč.

Katalogové číslo: 3770015438033 Kategorie: , Štítek:

Popis

Drips Fragrances BLone – parfém 125 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Drips Fragrances . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Parfém BLone vás zahalí do mužného fougerového závoje s dřevitými podtóny. BLone je extrémně svěží dřevitá vůně, která se otevírá vůní rozmarýnu a borovice zahalené do chladivých ozonových tónů. V srdci naleznete divoké a mocné spojení mořských tónů, levandule a pikantního růžového pepře. V základu se rozvoní santalové a cedrové dřevo doplněné o ambroxan. Typický mužský parfém, jehož svěží účinky vydrží po celý den. Drips Fragrances je výsledkem setkání čtyř francouzských přátel v Paříži, kteří se inspirovali pouličním uměním a vdechli život netradičním vůním, vyráběným v Grasse. Parfémy neobsahují barviva, konzervanty ani antioxidanty. Lahvička vyrobená z pocínovaného plechu má 14x nižší uhlíkovou stopu než skleněný flakon a je 100% recyklovatelná. Použití: Před aplikací protřepejte a nastříkejte na pokožku nebo oblečení ze vzdálenosti 15 cm.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Drips Fragrances
  • EAN: 3770015438033

{“hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ozonové tóny, borovice, rozmarýn”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růžový pepř, mořské tóny, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, ambroxan, santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, fougerová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Udržitelné”}}

Drips Fragrances BLone - parfém 125 ml
Drips Fragrances BLone – parfém 125 ml
369